17 Şubat TRT 1 Aileler Yarışıyor İzle

17 Şubat TRT 1 Aileler Yarışıyor İzle

100 kişiye sorduk… En popüler 5 cevabı aradık… “Aileler yarışıyor” deyince aklınıza gelen ilk şey ne dedik? Kimi si renkli dedi, kimi si de eğlenceli… Aralarında farklı diyenler de vardı, çok özledik diyenler de… O bir efsane diyenler… Tebrik ediyoruz en popüler cevabı buldunuz… Bir nesli büyüten efsane yarışma; aileler yarışıyor, yeni nesiller büyütmek için hafta içi hergün TRT 1 ekranlarına geri dönüyor… Hem de her zamankinden çok daha farklı, çok daha eğlenceli…

Aileler Yarışıyor TRT 1

17 Şubat 2014 TRT 1 Aileler Yarışıyor İzle

Akıllardan Hiç Silinmeyen “Yüz Kişiye Sorduk…” Repliğiyle Unutulmazlar Arasındaki Yerini Daha Şimdiden Alan, Verdiği Sürpriz Hediyelerle Aynı Zamanda Kazandıran Efsane Yarışma Aileler Yarışıyor Ufuk ÖZKAN’ın Eğlenceli ve renkli sunumuyla TRT1 Ekranlarında… Ufuk ÖZKAN’ın sunduğu Aileler Yarışıyor hergün saat 17:05′te TRT1 ekranlarında evlerinize konuk oluyor. Sitemizde yayınlanan tv programları kanalların yayın akışı saatine göre ayarlanmıştır. Zaman zaman kanalın programı başlatma saatlerinde aksamalar olabilmektedir. İzlemek istediğiniz program erken ya da geç başlayabilmektedir.

17 Şubat 2014 Pazartesi Aileler Yarışıyor Son Bölüm Full İzle

Ufuk Özkan’ın sunduğu ve TRT’de yayınlanan 17.02.2014 Pazartesi Aileler Yarışıyor Son BölümüProgramdan hemen sonra buraya eklenecektir.

Bir Nesli Büyüten Efsane Yarışma; Aileler Yarışıyor, Yeni Bir Nesli Büyütmek İçin Ufuk ÖZKAN’ın Eğlenceli ve renkli sunumuyla TRT1 Ekranlarına Geri Dönüyor. Akıllardan Hiç Silinmeyen “Yüz Kişiye Sorduk…” Repliğiyle Unutulmazlar Arasındaki Yerini Daha Şimdiden Alan, Verdiği Sürpriz Hediyelerle Aynı Zamanda Kazandıran Efsane Yarışma Aileler Yarışıyor, Sıcaklığı Ve Samimiyetiyle Her Zaman Takipçilerinin Gönlünü Fethetmeyi Başardı… Aileler Yarışıyor, Uzun Yıllardır Dünyanın Bir Çok Ülkesinde Yayınlanmasına Rağmen O İlk Günkü Heyecanı Tekrar Yaşatmak İçin Bundan Böyle Hafta İçi Her Gün TRT 1 İzleyicileriyle Buluşmaya Geliyor… “www.aileleryarisiyor.com” adresinden başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Leave a Comment