22 Şubat Samanyolu TV Ayna Programı İzle

AYNA PROGRAMI

Ayna Programı yurtdışı gezilerini belgesel olarak hazırlayıp Samanyolu Televizyonu’nda yayınlanan çok güzel ve bilgilendirici bir programdır. Bu programın sunuculuğunu Saim Orhan yapmaktadır.

22 Şubat Samanyolu TV Ayna Programı İzle

Ayna programı belgesel çekimleri dahilinde 100 ülkenin üzerinde başarılı çalışmalar yapılmış. Her bölümü birbirinden güzel olan Ayna Programı gittiği ülkelerin kültür, gelenek-görenek ve sosyolojik durumları gibi birçok sosyo-ekonomik durumunu siz izleyiciler ile buluşturur. Ayna Programı içerisinde de gittiği ülkelerin en ünlü şarkılarını jenerik müziği olarak kullanır.

Ayna Programı belgesel çekimlerinin yanı sıra televizyonculuk tarihinde bazı ilklere tanıklık etmiştir. 1931 yılında Bulgaristan’a müsvedde kağıt fiyatına gönderilen çok önemli tarihi arşiv belgelerini Bulgar Milli kütüphanesinde bularak ekranlara taşımıştır.

Ayna Programının Dünya turu sürüyor. Ayna programı şimdi de Kutsal Topraklarda. Mekke-i Mükerreme’nin etrafında harem sınırlarını gösteren işaretler var. Mescid-i Haram yer yüzünde en çok sevapların kazanıldığı mescid. Mekke de bulunan mescid-i haramda 24 saat yayın yapan bir televizyon kanalı var ve kanalın adı Kur-an’ı Kerim televizyonu. Peygamberimiz s.a.v nin doğduğu kutsal toprak Mekke ve vahyin ilk indiği yer olan Hira mağarası Ayna Programının bu bölümdeki en ilgi çekici kısımları. Ayna Programı Mekke 22 şubat Cumartesi Samanyolu TV de…

Ayna Programını İzle | Ayna Belgeseli İzle | Ayna Programı İzle

Leave a Comment