17 Mart Kanal D Evim Şahane İzle

17 Mart Kanal D Evim Şahane İzle

Gece gündüz çalışan Evim Şahane ekibi, tüm evi tam 3 günde bitirerek yeni bir rekora da imza attı. Rutubetten çürümüş gecekondularında yaşarken eşini akciğer kanserinden kaybeden Nevin Hanım, kocasının ardından kendisi de aynı hastalığa yakalandı. Gecekondu şartlarının buna sebep olduğunu düşünen akrabaları Nevin Hanım ve 3 çocuğunu başka bir eve taşıyarak “Evim Şahane” ekibinden yardım istediler.

17 Mart Kanal D Evim Şahane İzle

Başvuruyu değerlendiren ve ilk kez baştan aşağı tüm evi yenileyen ekip, yeni yuvalarını Nevin Hanım ve çocuklarına gösterdiklerinde duygu yüklü anlar yaşandı. Evim Şahane’nin bu özel bölümü Perşembe günü ekrana gelecek.

Evim Şahane Full İzle

Evim Şahane Full İzle

17 Mart Pazartesi Kanal D Evim Şahane İzle | Katılımcılar, teslim ettikleri evlerinin birkaç gün içinde sıcacık bir alana dönüşmesine şahit oldukları gibi, ceplerinden bir kuruş bile çıkmamış olmasına seviniyorlar. Gündüz kuşağı için Evim Şahane izlerken yepyeni dekorasyon fikirleri edinebileceğiniz, eğlenceli bir program tercihi olacaktır.

Evlerine aşık, yeniliklere açık ve tasarım fikirlerini denemeyi seven bayanlar için Evim Şahane izlemek zevkli birkaç saat geçirmek demek olacaktır.

Leave a Comment