14 Mart Kanal D Evim Şahane İzle

Evim Şahane İzle | Birbirinden zevkli ev dekorasyon fikirlerini bulabileceğiniz Evim Şahane İzleyicileri ile hafta içi her gün saat 15:00’ı gösterdiğinde Kanal D ekranlarında buluşuyor.

14 Mart Kanal D Evim Şahane İzle

Perşembe günü, Gaziosmanpaşa’da yaşayan Nevin Akbaş’ın tüm evini yenileyeceğiz
Nevin Hanım’ın tüm evinin 3 günde  nasıl yenilendiğini görmek istiyorsanız, Evim Şahane hafta içi her gün saat 15.00’te Kanal D’de.

14 Mart Evim Şahane İzle

14 Mart Evim Şahane İzle

Mimar Selim Yuhay’ın sunduğu Evim Şahane İzleyicileri arasından, daha önce başvuru formunu doldurmuş olan kişilerin evini ziyaret ederek, istedikleri odanın, salonun, mutfak ya da banyonun yeniden tasarlanması görevini üstleniyor.

14 Mart Cuma Kanal D Evim Şahane İzle | Katılımcılar, teslim ettikleri evlerinin birkaç gün içinde sıcacık bir alana dönüşmesine şahit oldukları gibi, ceplerinden bir kuruş bile çıkmamış olmasına seviniyorlar. Gündüz kuşağı için Evim Şahane izlerken yepyeni dekorasyon fikirleri edinebileceğiniz, eğlenceli bir program tercihi olacaktır.

Evlerine aşık, yeniliklere açık ve tasarım fikirlerini denemeyi seven bayanlar için Evim Şahane izlemek zevkli birkaç saat geçirmek demek olacaktır.

Leave a Comment