çin malı s4 mini

 

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

çin malı s4 mini, çin malı galaxy s4 mini, çin malı samsung galaxy s4 mini, replika s4 mini, replika galaxy s4 mini, replika samsung galaxy s4 mini, çin malı s4 mini alınırmı, çin malı s4 mini, çin malı galaxy s4 mini, çin malı samsung galaxy s4 mini

Samsung’un yeni gözdesi Samsung Galaxy S4 MİNİ piyasaya çıktıktan hemen sonra replikası olan Çin malı Samsung Galaxy s4 mini’lerde pazardaki yerini aldı.

Çin malı samsung galaxy s4 mini, orjinalinin hemen ardından tüm dünya ülkelerinde piyasaya çıktı. Özellik olarak orjinaliyle karşılaştırıldığında biraz daha zayıf kalan Çin malı galaxy s4 mini, fiyat olarak düşük olması nedeniyle çekici görünse de, bir akıllı telefon ile karşılaştırıldığında daha düşük özelliklerle donatılmış bir cihazdır.

Replika galaxy s4 mini olarak da adlandırılan kopya cep telefonu, kamera çözünürlüğü olarak orjinaline oranla düşük olsa da dokunmatik ekran kalitesi orjinaline çok yakındır.

 

Çin malı Replika Samsung Galaxy S4 MİNİ Ne Kadar

Çin malı samsung galaxy s4 mini adı ile piyaaya sunulan kopya ürünün fiyatı şu anda 400-500 tl arasında değişmektedir.

Çin malı Replika Samsung Galaxy S4 MİNİ Alınır mı ?

Orjinalinin 1700 TL olduğu göz önüne alındığında özellik olarak daha zayıf kalan Replika Samsung galaxy s4 mini ü 400-500 Tl ye almak adil görünse de, orjinali gibi olmayacağını hatırlatmakta fayda vardır.

Kaynak : Samsung galaxy s4 mini

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Leave a Comment