24 Şubat ATV Karadayı İzle

24 Şubat 2014, Pazartesi 20:00

24 Şubat ATV Karadayı İzle Hakim, Nazif Kara’nın kalemini kırdığı an, Mahir’in Feride’yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ve Yasin’in mutlu bir yuva kurma hayallerini, Nazif’in son zamanlarını kendi ailesiyle yaşama düşüncelerini ne yazıkki yok eder…

24 Şubat Pazartesi Karadayı Full İzleNazif ailesi için hayalini kurduğu geleceği ve bu zamana kadar sürdürdüğü mücadelesinden vaz geçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride’ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan’ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.

Mahir’in kararını duyan Feride şoke olur. Mahir’in çok büyük bir hata yaptığını anlatmaya çalışsa da Mahir’i vazgeçiremez. Mahir, Feride’den ayrılma pahasına aklındakini yapmaya kararlıdır.

24 Şubat ATV Karadayı İzle

Herkesin hayatı sonsuza kadar değişmek üzeredir. Kara ailesi yaşadıkları eve, mahalleye ve hayatlarına gizlice veda ederken Melih de ailesiyle vedalaşır kimseye belli etmeden. O da kendi kararını vermiş, taşıdığı vicdan azabından kendince kurtulmanın yolunu bulmuştur.

Leave a Comment